Pet Kargo | Evcil Hayvan Kargo

                                 PET KARGO | EVCİL HAYVAN TAŞIMACILIĞI

Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo firması olan Acilkargo.org siz değerli müşterilerin evcil hayvanlarını hava limanı bulunan şehirlerden diğer bir hava limanı bulunan şehre hızlı, güvenli ve garantili bir şekilde hava kargo servisi ile taşımaktadır.

Kedi, köpek, kuş, balık gibi evcil hayvanlarınızı kapı adresinizden teslim alarak, ilk kalkış yapacak olan tarifeli kargo uçağımıza vip taşımacılık bölümüne sevk ederek ilgili hava limanına göndermektedir. Evcil Hayvan Kargo taşımacılığında önem arz eden ve dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Evcil Hayvan Taşımacılığı için gerekli prosedürler şu şekildedir; taşımacılığı yapılacak evcil hayvanın kimliği bulunmalıdır, evcil hayvanın aşı karnesi bulunmalı ve tüm aşıları eksiksiz/tam olarak yapılmış olmalıdır ve veteriner hekimden imza ve kaşeli olarak evcil hayvanın her hangi bir sorunun bulunmadığına dair yazılı bir kağıt olmalıdır.

 

Canlı hayvan kargo hizmetinden yararlanabilmek için bu gerekli hususlara önemle dikkat edilmelidir, her hangi bir eksiklikte hava yolu evcil hayvanın taşımacılık sorumluluğu kesinlikle kabul etmez. Prosedürler hakkında bilgi sahibi olabilmek yada her türlü sorularınızı sormak için günün her saati hiç çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz, bu konuda deneyimli ve uzman yetkili operatörlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Konya, Kayseri, Van, Gaziantep, Nevşehir, Sivas, Diyarbakır, Mardin, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Muş, Samsun, Mersin, Hatay, Denizli, Malatya, Dalaman, Bodrum, Muğla gibi şehirlerden İstanbul’a ve İstanbul ilinden bu şehirlere evcil hayvan kargo taşımacılığı şirketimizin sizlere sunduğu en yeni hizmetlerden biridir. Canlı hayvan taşımacılığı için oluşturduğumuz birim, sadece evcil hayvanlarınızın bir şehirden diğer bir şehire kargo taşımacılığı işlemleri için özel hazırlanmıştır.

HAVA YOLU İLE EVCİL HAYVANLAR VİP BÖLÜMDE TAŞINMAKTADIR

Tüm evcil hayvanlar kargo ile diğer bir şehir hava alanına gönderilirken adeta bir insan kadar güvenli ve rahat bir şekilde ilgili hava alanına ulaştırılmaktadır. Hatta hava kargo hizmetinde bir insan gibi muamele gören evcil hayvanlar, en güvenli olarak hava yolu kargo ile göndericiden alıcıya ulaştırılmaktadır. Sizde bilirsiniz ki çoğu zaman evcil hayvanlara gerektiğinden daha fazla önem veren ve ilgi gösteren vatandaşlarımız, evcil hayvanlarının çok rahat bir şekilde hiç sıkıntı çekmeden karşı tarafa ulaşmasını istemektedir.

Pet Kargo hizmeti ile sevimli dostlarınızı kargo hizmeti seçeneği vasıtasıyla bir başka şehre göndermek istiyorsanız hemen çağrı merkezimizi arayınız.

Biz tüm bu konuları göz önüne alarak evcil hayvanlar için oluşturduğumuz güvenli canlı hayvan kargo taşımacılığı hizmetini sizlerin gönül rahatlığı ile küçük sevimli dostlarınızı bizlere emanet edebilmeniz için tüm güvenliği üst düzey sağlamış bulunmaktayız. Bize emanet ettiğiniz küçük sevimli dostlarınız en rahat bir serviste adeta bir insan gibi kaliteli hizmetlerle sizi mutlu edecek şekilde taşınmaktadır. Genellikle en çok tercih edilen HAYVAN KARGO hizmeti içinde adresten adrese canlı hayvan taşımacılığı seçeneği değerli müşterilerimiz tarafından çok sevilmiştir.

CANLI HAYVAN KARGO BÜYÜK BEĞENİ TOPLAMIŞTIR

Henüz çok yeni bir hizmet olmasına rağmen, bu hizmetten yararlanan müşteriler şirketimize her zaman teşekkür telefonları ve yazılı ortamda mail atarak bizi onurlandırmaktadır. Sizlerin çok beğenisini kazanan ve her kesimden insanın cezbeden bu hizmetimiz küçük sevimli dostlarınızın rahatca bir noktadan diğer bir noktaya taşımacılık hizmetlerinin bütünüdür. Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz evcil sevimli dostlarınızı her kargo şirketine emanet edemezsiniz, çünkü sizin için çok önemli yere sahip bu hayvanları güvenebileceğiniz bir kargo firmasına teslim ederek taşımasını yaptırmak isterseniz. Doğru olarak bu da sizin en doğal hakkınızdır, taşımacılık yapıcak şirkete güvenmeniz içinizi oldukça rahatlatacaktır. Bu arada taşımacılığı yapılan evcil hayvanlara uçakta mama ve su verilmektedir, kesinlikle hayvanım aç kalacak ve susuz kalacak diye düşünmeyin çünkü firmamız bu konuda size en sağlam taşımacılık hizmetini sunacaktır.

2 Aydan küçük evcil hayvanların taşımacılık sorumluluğunu hava yolu kesinlikle kabul etmez. Kargo taşıması yapılacak canlı hayvanın 2 ay’dan büyük olması ve taşıma kafesi bulunması gerekmektedir. Taşıma kafesi bulunmayan evcil hayvanlar ilgili şehir hava alanına kesinlikle gönderilmez. Zaten evcil hayvan kaydı oluşturulurken bunu deneyimli operatörümüz sizlere bilhassa iletecektir. Bir’den fazla evcil hayvan gönderimi yapacak müşteriler şu hususa dikkat etmelidir, kafes içinde en fazla 2 hayvan olmalıdır, bunların ikiside ayakta rahatlıkla durabileceği bir boyutta kafes içerisinde olması gerekmektedir.

Her gönderi yapılacak evcil hayvan taşıma kafesinde ayakta durduğu an itibaren rahat olarak durmalıdır, kafes içinde rahat hareket etmelidir. Bu husus tamamen evcil hayvanınızın rahatlığı için alınmış bir önlemdir. Lütfen bu konuda ki hususa hassasiyet gösterelim, bu duruma en uygun ve evcil hayvanların en rahat edebileceği kafesler ile şirketimize teslimatını gerçekleştiriniz.

evcil hayvan kargo taşımacılığı

HER FİRMA CANLI HAYVANLARI GÜVENLİ TAŞIYAMAZ

Her kargo firmasının size bizim verdiğimiz evcil hayvan kargo taşımacılığı hizmeti kadar güvenli ve garantili hizmeti veremeyecektir. Çünkü bizler sevimli küçük dostlarınızın sizin için ne kadar değerli ve önemli olduğunun bilincine varmış bir hava yolu kargo şirketiyiz.

Tüm canlı hayvan kargo taşımacılık hizmetleri için her zaman ilk tercih edeceğiniz firma acil kargo şirketi olmalıdır. Hem sizin rahatlığınız, hemde evcil hayvanınızın güvenliği için bizi seçmelisiniz. Firmamızla bir kere bile evcil hayvan kargosu hizmeti alan müşteriler, bir daha seferki kargo servisi için yine bizi seçmektedirler. Çünkü hem hayvanlarının yemini ve suyunu aksatmadan veriyoruz, hemde evcil dostlarını en güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleşecek ilgili hava limanına büyük bir rahatlıkla ulaştırıyoruz.

Firmamız kalite standartlarına en uygun bir şekilde evcil hayvanlarınızın kargo işlemlerini yapmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için çok önemli bir karar verdiğinizi hizmeti aldıktan sonra anlayacaksınız. Hem sizin kafanızın evcil hayvanda kalmaması için, hemde sevimli dostlarınız için rahat ve güvenli bir kargo taşımacılığı için bizi seçmelisiniz.

TAŞINMASI YASAK EVCİL HAYVANLAR

Pitbull – Dogo Arjantine – Doberman – Bull Terrier – Rottweiller – Kangal ve her türlü vahşi köpek cinslerinin hava kargo taşımacılığı firmamız tarafından yapılmamaktadır.

EVCİL HAYVAN KARGO SEÇENEKLERİ

* Adresten adrese evcil hayvan kargo taşımacılığı
* Adresten hava alanına evcil hayvan kargo taşımacılığı
* Hava alanından adrese evcil hayvan kargo taşımacılığı
* Hava alanından hava alanına evcil hayvan kargo taşımacılığı

Yukarda gördüğünüz canlı hayvan kargo taşıma seçeneklerinden sizin en için en uygun ve en makul olanı ile küçük sevimli dostlarınızın taşımacılığı yaptırabilirsiniz. Bu konuda kaydınızı oluşturan operatöre gerekli bilgiyi vermelisiniz.

Arama motorlarından en çok arama yapılan sorgular; pet kargo, pet kargo ücreti, pet kargo fiyatları, evcil hayvan kargo, canlı hayvan kargo, hayvan kargosu, köpek kargo, kedi kargo, pet kargo fiyat, canlı hayvan taşıması, evcil hayvan taşımacılığı, evcil hayvan hava kargo, canlı hayvan uçak kargo, thy evcil hayvan kargosu, kargo ile hayvan gönderimi, evcil hayvan kargo firmaları, evcil hayvan kargosu gibi arama yapılan sorgularda firmamız ilk sırada yer alarak bu hizmete öncülük eden lider kargo firmasıdır. Her zaman size daha yakın olabilmek için gerekli çalışmalar yaparak arama motorlarında en iyi konumda yer almaktayız.