İzmir Kargo

İZMİR YURTİÇİ UÇAK KARGO HİZMETİ

İzmir Kargo hizmeti, Acil Kargo şirketinin yurt içinde hava limanı bulunan şehirlerden İzmir şehrine kargo gönderimi yada İzmir şehrinden diğer hava alanı bulunan şehirlere hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat ile gönderilmektedir. Bireysel ve Kurumsal olarak tüm müşterilere hizmet veren kargo şirketimiz, kısa süre içinde hizmetimizden yararlanan müşteriler tarafından çok beğeni toplamış, acil ve zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı kargo taşımacılık hizmeti olarak ilk tercihleri olmaktadır.

acil hava kargo

İzmir uçak kargo hizmeti, İzmir merkezli yurtdışı ve yurtiçi taşımacılık hizmetidir. Kurumsal şirketler tarafından İzmir’den yurt içindeki hava alanı bulunan tüm şehirlere ve dış ülkelere kargo teslimatı, kargonun veriliş saatine göre aynı gün ya da ertesi gün yapılmaktadır. Gerek yurtdışı gerekse yurtiçi kargolar, adresten adrese, adresten hava alanına ya da hava alanından hava alanına teslimat şeklinde olmaktadır.

İzmir’in hangi semtinde olursa olsun telefon ya da e-mail ile kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimine ulaşıldığında, kargo adresten alınmakta ve merkez ofise getirilmektedir. Ayrıca arzu eden paketi kargo merkezine bizzat teslim edebilmektedir. Kargo operasyon merkezine ulaştığında öncelikle ebat ya da ağırlığı tespit edilmekte ve buna göre bir ücretlendirme yapılmaktadır. Sonrasında kargo, gideceği şehir ya da ülkeye göre sınıflandırılmakta ve kargo uçağına yüklenmek üzere hava alanına ulaştırılmaktadır. Kargonun ağırlığa ya da boyutlarına göre ücretlendirilmesinin yanı sıra varış noktasına göre de fiyatlandırılmaktadır.

Yurtdışı ya da ülke içinde herhangi bir noktaya gönderilen kargoların ödemesinin, gönderici tarafından ödenmesi tavsiye edilmektedir. Özellikle ticari ürün gönderilerinde ödemenin mutlaka göndericinin üstlenmesi gereklidir. Ticari gönderilerde kargo ücretinin alıcıya yüklenmesi, şirketin itibarı için olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir.

İzmir’den diğer hava alanı bulunan şehirlere de, dünyanın çeşitli ülkelerine de hızlı bir şekilde evrak ve paket gönderimi yapabilirsiniz!

İzmir Uçak Kargo Hizmetinde Aynı Gün Teslimat Yapılabilir

İzmir Uçak Kargo hizmeti tüm şehirlere Aynı Gün Teslim Kargo servisi ile bir noktadan belirtilen diğer noktaya ulaştırılır.

Uçak kargo hizmeti acil gönderilmesi gereken paket, evrak, koli, numune ve benzeri tüm gönderilerin hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması için tek yöntemdir. İzmir uçak kargo hizmeti veren kurumsal kimliğe sahip olan şirketler, yurtdışına yapılan teslimatlar için her ülkedeki kargo şirketleri ile ikili anlaşmalar yapmıştır. Bu anlaşmalar sayesinde hangi ülke olursa olsun kargolar adrese teslim edilebilmektedir.

Yakın ülkeler izin kargo teslimleri bir saat ile üç saat arasında değişirken, daha uzak olan ülkelerde bu süre artmaktadır. Okyanus ötesi kargo taşımacılığında teslimat süresi 24 saati geçebilmektedir. Çok uzaktaki ülkeler için teslimatı aynı gün gerçekleştirmek, teknolojik olarak mümkün değildir. Ayrıca gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kargo gönderilerini kurumsal ya da bireysel olarak yapmak mümkündür.

Kurumsal kargo şirketleri, bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmamakta, her gönderi sahibine aynı sorumluluk bilincinde destek vermektedir. Kargo gönderilirken tüm bilgilerin eksiksiz olarak sunulması gereklidir. Bu kural, yurtiçi ve yurtdışı gönderiler için geçerlidir. Bilgileri eksik olan kargonun adresine ulaşması zor olmaktadır. Kargonun içeriğinin bilinmesi, gönderici ve alıcının bilgilerinin yer alması şarttır. Yurt dışına gönderilen kargoların gümrük görevlileri tarafından incelendiği unutulmamalıdır.

Kargo şirketleri aracılığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması şartıyla tıbbi malzemeler, otomotiv yedek parçaları, makine ve makine aksamları, ihracat için her tür numuneler, ev eşyaları, paket, koli, zarf, doküman ve benzeri tüm gönderilerin taşınması mümkündür.

Uçak kargo ile yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı maddelerin, bozulabilecek olan gıda ürünlerinin ve uluslar arası taşımacılık kurallarına aykırı olan tüm ürünlerin gönderilmesi yasaktır. Bu tür gönderilerin uçak kargo yerine farklı ulaşım araçları ile gönderilmesi gereklidir.

Profesyonel Ekiplerin Hizmet Verdiği Şirketlerle İrtibat Kurulmalı

İzmir uçak kargo hizmeti ile 5 kıtaya birden ürün ya da mal gönderilmesi mümkündür. Kurumsal kargo şirketleri, yurtdışı bağlantıları ile her ülkede adrese kadar teslimat yapabilmektedir. Ancak paketin adrese teslim edilebilmesi için kargo tesliminde bu ayrıntının belirtilmesi gereklidir. Yurtdışı kargo hizmeti, profesyonelce ve titizlikle yapılması gereken bir hizmettir.

Kargo şirketi personelinin ülkelerin gümrük mevzuatlarını bilmesi gereklidir. Bu mevzuatlar bilinmediği takdirde hatalar yapılabilmekte, bunun sonucunda da olumsuz durumlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle profesyonel ekiplerin hizmet verdiği kurumsal kargo şirketleri ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Bu kargo şirketleri, güvenilir havayolu şirketleri ile işbirliği yaparak ürün ya da malın güvenli bir şekilde adresine teslim edilmesini sağlamaktadır.

 

İzmir Uçak Kargo servisi, tüm hava limanı bulunan şehirlerimize mesafe aralığına göre 1 ile 4 saat arasında gönderileri güvenle teslim etmektedir. Acil Kargo firması olarak İzmir iline açmış olduğumuz hava yolu kargo şubemiz, tüm İzmir ilinden yurt içine hava kargo servisiyle gitmesi gereken gönderiler için hizmet veren hava yolu uçak kargo şirketidir. Şehirler arası hızlı gönderi teslimatı yapılması gereken zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en ideal kargo taşımacılığı hava yolu kargo hizmetidir. Kargo taşımacılık hizmetleri arasında en hızlı, en güvenli ve en kaliteli olan bu hizmet, diğer kargo birimlerine göre biraz daha pahalı ama kesin çözümdür. 

İZMİR KARGO TESLİMATLARI GÜVENLİDİR

İzmir Kargo hizmetinde işleminde gönderinin sağlam, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde doğru adrese hızlı bir şekilde teslimatı gereklidir. Kargo teslimi yapılırken kargoların doğru kişiye teslim edildiğini belirlenmesi ve olası bir anlaşmazlık durumunda kargonun kime teslim edildiğinin resmi olarak kanıtlanması için kargo ekipleri alıcılara kimlik tespiti yapmaktadır. Teslimat bundan sonra gerçekleştirilmektedir. Kimlik tespiti de kesin yapılması gereken yasal bir zorunluluktur. İzmir Kargo Şirketi doğru ve tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış kaliteli yurt içi uçak kargo şirketidir. Aynı gün hava kargo gönderileri her zaman vaat ettiğimiz zamanda göndericiden alıcıya ulaştırılmaktadır.

İZMİR ACİL HAVA YOLU KARGO GÖNDERİMİ

Çok acil gönderilmesi gereken bir evrak ya da paketiniz var ve gün içinde hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya göndermeniz gerekiyor, hiç sorun etmenize gerek olmadan hemen çağrı merkezimizi arayarak bir şehirden diğer bir şehre gönderi taşımacılığı yaptırabilirsiniz. Firmamız günün her saati ve haftanın her günü müşterilerine merkez ofisinde hizmet veren çok saygı değer hava yolu uçak kargo şirketidir.

Yurt içinde tüm hava limanı bulunan şehirlere aynı gün gönderi yollayabilir ve getirebilirsiniz. Firmamız hem telefonla hemde yazılı ortamda mail yoluyla tüm hava kargo taleplerinize, en uygun cevapları vermektedir. Hava Kargo gönderileri kargo uçağı kalkış saatinden 2,5-3 saat önceden şirketimize teslim edilmesi gerekmektedir. Uçak kalkış yapılmadan kargo kapak bölümü 1,5-2 saat önceden kapanmaktadır. Bu tip durumlarda detaylı bilgi alabilmek için deneyimli ve uzman operatörlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Acil Kargo şirketi hava limanı bulunmayan şehirlere de kargo teslimatı gerçekleştirmektedir. Hava limanı en yakın şehre kargo gönderilir ve mobil aracımız gönderiyi teslim alarak gideceği şehre hızlı bir şekilde firmamız bünyesinde ki mobil araçlarla göndericiden alıcıya büyük bir resmiyetle teslim etmektedir.

İzmir Hava Kargo şirketi Türkiye’nin en hızlı Uçak Kargo şirketidir, gönderiler bir kaç saat içerisinde gideceği şehrin hava limanına ulaştırılmaktadır. Uçak Kargo hizmetinden daha hızlı farklı bir kargo taşımacılık hizmeti yoktur. Çok acil gitmesi gereken gönderiler için en uygun kargo gönderi seçeneğidir.

acil uçak kargo yurt içi

KARGOLAR ADRESTEN ALINIR KAPI ADRESİNE TESLİM EDİLİR

İzmir Kargo Taşımacılık hizmetinde, sunum şekli ve içeriği ile ilgili adresten adrese kargo hizmeti de bulunmaktadır. Müşteri isteğine göre adresten kargo alımı da yapılabilmektedir. Dilerseniz bulunduğunuz şehirde ki acente şubemize gelerek kargo teslimatlarını yapabilirsiniz. Şirketimiz her iki şekilde de kaliteli hizmetler vermektedir. Bu hizmet türünde kargo firması gönderilecek ürünü kapıdan almakta ve alıcısına kapısına teslim etmektedir. Her kargo firmasının bir çalışma alanı bulunmaktadır ve bu çalışma alanları bellidir. Bu alanlar, her şubenin alım ve dağıtımı yaptıkları alanlardır.

Kargo hizmetinde alıcısı adreste bulunamadığı için gün içinde teslimatı yapılması mümkün olmayan kargolar şubede kaldığında buna “devir kargo” adı verilmektedir. Adresten alınan kargolar alım ihbarlı kargo olarak nitelendirilmektedir. Bir de adres alım vardır. Bu hizmet şekli, alım ihbarı yapan müşterinin adresine gidilerek kargonun alınmasıdır. Kargo şirketinin çıkış acentesi ile varış acentesi de vardır. Çıkış acentesi kargonun göndericiden alındığı ve alıcıya teslimatı için aktarma merkezine gönderildiği yerdir. Varış acentesi ise Kargonun, alıcıya teslim edildiği acente olmaktadır.

Adrese yapılan teslimatlarda hem göndericiye hem de alıcıya bir kargo takip numarası verilmektedir. Bu numara sayesinde kargonun nerede olduğu kolaylıkla bilinebilmektedir. Kargo şirketine elektronik posta ya da telefon aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Kurumsal firmalar, bu takip sistemine göre adresinde olmayan alıcılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda teslimat görevlisi alıcıya ihbar notu bırakmaktadır. Bırakılan notta genelde kargonun fatura bilgilerinin yanı sıra teslim edecek şube bilgileri vardır ve alıcıdan şube ile irtibat kurması istenmektedir.

İZMİR HAVA YOLU KARGO TESLİM SEÇENEKLERİ

Hava Alanından Hava Alanına Kargo Gönderimi
Hava Alanından Adrese Kargo Gönderimi
Adresten Hava Alanına Kargo Gönderimi
Adresten Adrese Uçak Kargo Gönderimi

İZMİR YURTDIŞI UÇAK KARGO SERVİSİ

Kargoların yurt dışına hızlı bir şekilde gönderilmesi ve teslimatın kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesi için yurtdışı uçak kargo servisi hizmetinden yararlanılması en doğru yöntemdir. Bu yöntem, hızlı olmasının yanı sıra güvenlidir. Özellikle acil gönderilerin yanı sıra uzak ülkelere olan teslimatların uçak kargo servisi ile gerçekleştirilmesi, gönderilerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Uçakla gönderim diğer gönderim türlerine göre çok daha güvenlidir. Uçak kargo hizmetinden yararlanılırken aynı şirket üzerinden farklı ülkelere de kargo gönderileri yapılabilmektedir. Çünkü kurumsal kargo şirketlerinin dünyadaki hemen her ülkede anlaşmalı oldukları acenteler vardır ve bu acenteler aracılığı ile arzu edilirse o ülkede adrese teslim kargo gönderimi yapılabilmektedir. 

Yurt dışına Kargo Hangi Aşamalardan Geçer?

İzmir yurt dışına kargo gönderilirken belli aşamalar bulunmaktadır.

Peki, İzmir şehrinden yurt dışına kargo hangi aşamalardan geçer? Öncelikle kargo şirketimizin operasyon merkezine gelen gönderiler kontrol aşamasından geçmektedir. Yapılan kontrollerde herhangi bir sorun bulunmayan kargolar, tarifeli kargo uçağı ile ilgili ülkenin hava alanına gönderilmektedir. Genellikle de ilk tarifeli kargo uçağı ile gönderilmektedir. Bunun nedeni, kargonun hızlı bir şekilde ilgili ülke hava limanına gönderilerek tesliminin sağlanmasıdır.

Adresten adrese yapılacak gönderiler için kargo şirketimizin çağrı merkezi ile iletişime geçilmesi gereklidir. Müşteri hizmetleri araması yapıldıktan sonra şirketimiz, kargoyu adresten teslim almakta ve operasyon merkezine ya da antrepoya getirmektedir. Burada kargonun teslim edileceği ülke ve şehre göre düzenleme yapılmaktadır. İşlemlerin kısa sürede tamamlanması için kargonun teslim edileceği yer ile ilgili açık adresin olması, kargonun muhteviyatı, kargonun ağırlığı ve hacmi net olarak belirtilmesinin önemi büyüktür.

Ayrıca yurtdışı kargo fiyatları da teslim edilen ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin Münih ile Tel Aviv kargo fiyatlarının da aynı olması mümkün değildir. Ayrıca hacmi ya da ağırlığı farklı olan kargoların da eşit fiyatta taşınabilmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kargo ücretleri ile ilgili kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimi ile iletişimi geçilebilmekte, ancak en net ücretlendirme, kargonun teslim edilmesi sırasında yapılmaktadır.

Kargo şirketine teslim edilen gönderilerin tamamı titizlikle kontrol edilmekte, ardından gerekli belgeler düzenlenmekte ve ilgili ülkeye ulaştırılması için hava alanına götürülerek anlaşmalı olunan hava yolu şirketinin kargo uçağına yüklenmesi sağlanmaktadır. Acil kargo şirketleri, gönderilerin kısa bir süre içinde teslim edilmesini sağlamak için güvenilir hava taşımacılığı şirketleri ile işbirliği içindedir.

Yurt dışına yapılan teslimatlarda hava yolu kargo şirketleri ile işbirliği içinde olunması, tüm gönderilerin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Kurumsal firmalar, global ölçekte çok sayıda kurumsal kargo şirketleri ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte, bu sayede tüm ülkelerde kargıların adrese teslim edilmesi de mümkün hale gelmektedir.