İstanbul Kargo

İSTANBUL YURTİÇİ UÇAK KARGO HİZMETİ

İstanbul Kargo hizmeti, Acil Kargo şirketinin yurt içinde hava limanı bulunan şehirlerden İstanbul şehrine kargo gönderimi yada İstanbul şehrinden diğer hava alanı bulunan şehirlere hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat ile gönderilmektedir. Bireysel ve Kurumsal olarak tüm müşterilere hizmet veren kargo şirketimiz, kısa süre içinde hizmetimizden yararlanan müşteriler tarafından çok beğeni toplamış, acil ve zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı kargo taşımacılık hizmeti olarak ilk tercihleri olmaktadır.

İstanbul şehri Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışı kargolarının gönderildiği aktarım merkezidir. Tüm gönderiler ilk olarak İstanbul iline gelerek buradan gidiş yapacağı şehre dağılımı yapılmaktadır. Acil Kargo şirketinin merkezi ofisi İstanbul’da bulunmaktadır, tüm kargo operasyonları merkez ofiste büyük bir resmiyetle yapılmaktadır. İstanbul yurdumuzun ekonomisine en önemli katkıda bulunan şehridir. Çok büyük bir il olmasının yanı sıra nüfus oranı oldukça çok fazladır. Firmalar ve şirketler yoğunlukta olduğundan dolayı kargo ihtiyacı da yüksek derece de olmaktadır. Firmamız bu konuda tüm müşterilerine yurt içi ve yurt dışı taleplerine en hızlı servis süreleri ve en uygun maliyetlerle hava kargo taşımacılık hizmeti vermektedir.

acil hava kargo

İstanbul uçak kargo, İstanbul’dan farklı şehir ya da ülkelere kargo hizmetinin sunulmasıdır ve bu hizmet profesyonel olarak yapılmalıdır. Kargo taşımacılığı yapan çok sayıda firma bulunmaktadır ancak bunların tamamının profesyonel bir şekilde hizmet verdiğini söylemek zordur. Kargo taşımacılığı güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmalıdır ve böyle bir hizmet, profesyonel ekiplerin hizmet verdiği kurumsal kargo şirketleri tarafından sunulabilmektedir.

Kargo hizmetinden evrak taşımaları, koli, paket, dosya ve benzeri gönderilerin teslim edilmesi için yararlanılmaktadır. Kargolar, adresten adrese taşınabildiği gibi adresten havaalanına, havaalanından havaalanına da teslimat yapılabilmektedir. Kargo teslim edilirken ne tür bir teslimat yönteminin istendiği belirtilmelidir.

Ayrıca teslimat sırasında kargo ücretinin nasıl tahsil edileceği de önemlidir. Bazı kargolar ödemeli gönderilmekte, bazılarının ücretleri de gönderici tarafından ödenmektedir. Özellikle ticari kargolarda ödemenin gönderici tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Uçak kargo hizmeti, acil olarak teslim edilmesi gereken tüm gönderileri kısa bir süre içinde adresine teslim edilmesini sağlamaktadır.

Uçak kargo hizmetinde gönderiler yurtdışına bile olsa gün içinde teslim edilebilmektedir. Ancak kargonun teslim edilebilmesi için gümrük kontrollerinin kısa sürede yapılabilmesi gereklidir ve işlemin hızlandırılması profesyonel kargo personeli tarafından yapılabilmektedir.

İstanbul Uçak Kargo İle Tüm Ürünler Taşınabilir

İstanbul uçak kargo hizmetinde hava yolu hizmetinden yararlanılmaktadır ve kargo uçaklarının güvenilir olması esastır. Uçak kargo ile eşyaların taşınması da mümkündür. Ayrıca bu taşımacılık yöntemi ile nakliyesi uluslar arası kurallara göre sınırlandırılmamış her türlü sanayi ürününün da taşınması mümkündür.

Otomotiv yedek parçaları, makine aksamları, tıbbi malzemeler, bozulmayacak gıda ürünleri gibi malzemelerin taşınması mümkündür. Bu tip ürünlerin hava yolu kargo taşımacılığı ile yapılması durumunda hem daha güvenli hem de daha hızlı teslimat yapılması mümkün olmaktadır. Kargonun nakliyesi için şirketin müşteri hizmetleri birimi ile irtibata geçilmesi yeterli olmaktadır.

Telefon ya da e-mail ile iletişime geçilirken kargonun boyutları, ağırlığı, içeriği, nereye gideceği gibi bilgilerin detaylı olarak belirtilmesi gereklidir. Ancak bu bilgilerin kargonun fiyatı ile ilgili net bir sonuç alınacağı anlamına gelmemektedir. Gönderi ile ilgili net fiyat bilgisi, kargonun operasyon merkezine gelmesinden sonra verilebilmektedir. Çünkü fiyatlandırmada kargonun boyutları ya da ağırlığını tam olarak hesaplanması gereklidir.

Boyutlardaki ya da ağırlıktaki ufak bir değişim, fiyat farkına neden olabilmektedir. Kargo gönderimi yapılırken alıcının açık adresinin ve iletişim bilgilerinin yazılması, kargonun sağlıklı olarak teslim edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca kurumsal firmalar kargo takip sistemi kurarak alıcı ve göndericiyle kargonun nerede olduğu bilgisini de vermektedir. Bunun yanı sıra kurumsal kargo şirketleri, gönderinin teslim edildiği bilgisini de yine gönderene kısa mesaj ya da elektronik posta ile bildirmektedir.

Yurtdışına Teslimat Yapılmaktadır

İstanbul uçak kargo hizmetinden yurtiçi ve yurtdışı gönderiler için yararlanılabilmektedir. Profesyonel hizmet veren kargo şirketleri, taşınması yasak olmayan her tür maddeyi adresine havayolu taşımacılığını kullanarak teslim etmektedir. Uçak kargo hizmeti, dünyanın her ülkesine sunulmaktadır. Ancak bazı ülkelere kargolar gün içinde teslim edilebilirken, bazı ülkelere ertesi gün teslim yapılabilmektedir. Bunun nedeni uçuş mesafesinin fazla olmasıdır.

Uçak kargo ile numune de gönderilmektedir ve her ülkeye her tür numune gönderilebilmektedir. Ancak numune gönderirken kullanılamayacak durumda olmasına dikkat edilmelidir. Bu gönderinin ayrıntıları ile ilgili kargo şirketinin müşteri hizmetleri yetkilileri ile irtibata geçmek yeterli olmaktadır. Uçak kargo şirketleri, İstanbul’dan hava alanı olan diğer şehirlere ve diğer ülkelerdeki şehirlere hızlıca teslimat yapılabilmesinin en kolay yoludur.

Kargo uçağı ile verilen bu hizmette güvenilir havayolu taşımacılık firmaları ile irtibata geçmesi gereken kargo şirketinin, ayrıca dış ülkelerle de bağlantılı olması şarttır. Kurumsallaşmış kargo şirketlerinin diğer ülkelerdeki kargo şirketleri ile ikili anlaşmalar yaparak gönderilen her kargonun havaalanında karşılanmasını ve adresine teslimini sağlayabilmektedir.

İstanbul Uçak Kargo servisi, tüm hava limanı bulunan şehirlerimize mesafe aralığına göre 1 ile 4 saat arasında gönderileri güvenle teslim etmektedir. Acil Kargo firması olarak İstanbul iline açmış olduğumuz hava yolu kargo şubemiz, tüm İstanbul ilinden yurt içine hava kargo servisiyle gitmesi gereken gönderiler için hizmet veren hava yolu uçak kargo şirketidir. Şehirler arası hızlı gönderi teslimatı yapılması gereken zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en ideal kargo taşımacılığı hava yolu kargo hizmetidir. Kargo taşımacılık hizmetleri arasında en hızlı, en güvenli ve en kaliteli olan bu hizmet, diğer kargo birimlerine göre biraz daha pahalı ama kesin çözümdür. 

İSTANBUL KARGO TESLİMATLARI GÜVENLİDİR

İstanbul Kargo hizmetinde işleminde gönderinin sağlam, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde doğru adrese hızlı bir şekilde teslimatı gereklidir. Kargo teslimi yapılırken kargoların doğru kişiye teslim edildiğini belirlenmesi ve olası bir anlaşmazlık durumunda kargonun kime teslim edildiğinin resmi olarak kanıtlanması için kargo ekipleri alıcılara kimlik tespiti yapmaktadır. Teslimat bundan sonra gerçekleştirilmektedir. Kimlik tespiti de kesin yapılması gereken yasal bir zorunluluktur. İstanbul Kargo Şirketi doğru ve tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış kaliteli yurt içi uçak kargo şirketidir. Aynı gün hava kargo gönderileri her zaman vaat ettiğimiz zamanda göndericiden alıcıya ulaştırılmaktadır.

İSTANBUL ACİL HAVA YOLU KARGO GÖNDERİMİ

Çok acil gönderilmesi gereken bir evrak ya da paketiniz var ve gün içinde hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya göndermeniz gerekiyor, hiç sorun etmenize gerek olmadan hemen çağrı merkezimizi arayarak bir şehirden diğer bir şehre gönderi taşımacılığı yaptırabilirsiniz. Firmamız günün her saati ve haftanın her günü müşterilerine merkez ofisinde hizmet veren çok saygı değer hava yolu uçak kargo şirketidir.

Yurt içinde tüm hava limanı bulunan şehirlere aynı gün gönderi yollayabilir ve getirebilirsiniz. Firmamız hem telefonla hemde yazılı ortamda mail yoluyla tüm hava kargo taleplerinize, en uygun cevapları vermektedir. Hava Kargo gönderileri kargo uçağı kalkış saatinden 2,5-3 saat önceden şirketimize teslim edilmesi gerekmektedir. Uçak kalkış yapılmadan kargo kapak bölümü 1,5-2 saat önceden kapanmaktadır. Bu tip durumlarda detaylı bilgi alabilmek için deneyimli ve uzman operatörlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Acil Kargo şirketi hava limanı bulunmayan şehirlere de kargo teslimatı gerçekleştirmektedir. Hava limanı en yakın şehre kargo gönderilir ve mobil aracımız gönderiyi teslim alarak gideceği şehre hızlı bir şekilde firmamız bünyesinde ki mobil araçlarla göndericiden alıcıya büyük bir resmiyetle teslim etmektedir.

İstanbul Hava Kargo şirketi Türkiye’nin en hızlı Uçak Kargo şirketidir, gönderiler bir kaç saat içerisinde gideceği şehrin hava limanına ulaştırılmaktadır. Uçak Kargo hizmetinden daha hızlı farklı bir kargo taşımacılık hizmeti yoktur. Çok acil gitmesi gereken gönderiler için en uygun kargo gönderi seçeneğidir.

acil uçak kargo yurt içi

KARGOLAR ADRESTEN ALINIR KAPI ADRESİNE TESLİM EDİLİR

İstanbul Kargo Taşımacılık hizmetinde, sunum şekli ve içeriği ile ilgili adresten adrese kargo hizmeti de bulunmaktadır. Müşteri isteğine göre adresten kargo alımı da yapılabilmektedir. Dilerseniz bulunduğunuz şehirde ki acente şubemize gelerek kargo teslimatlarını yapabilirsiniz. Şirketimiz her iki şekilde de kaliteli hizmetler vermektedir. Bu hizmet türünde kargo firması gönderilecek ürünü kapıdan almakta ve alıcısına kapısına teslim etmektedir. Her kargo firmasının bir çalışma alanı bulunmaktadır ve bu çalışma alanları bellidir. Bu alanlar, her şubenin alım ve dağıtımı yaptıkları alanlardır.

Kargo hizmetinde alıcısı adreste bulunamadığı için gün içinde teslimatı yapılması mümkün olmayan kargolar şubede kaldığında buna “devir kargo” adı verilmektedir. Adresten alınan kargolar alım ihbarlı kargo olarak nitelendirilmektedir. Bir de adres alım vardır. Bu hizmet şekli, alım ihbarı yapan müşterinin adresine gidilerek kargonun alınmasıdır. Kargo şirketinin çıkış acentesi ile varış acentesi de vardır. Çıkış acentesi kargonun göndericiden alındığı ve alıcıya teslimatı için aktarma merkezine gönderildiği yerdir. Varış acentesi ise Kargonun, alıcıya teslim edildiği acente olmaktadır.

Adrese yapılan teslimatlarda hem göndericiye hem de alıcıya bir kargo takip numarası verilmektedir. Bu numara sayesinde kargonun nerede olduğu kolaylıkla bilinebilmektedir. Kargo şirketine elektronik posta ya da telefon aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Kurumsal firmalar, bu takip sistemine göre adresinde olmayan alıcılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda teslimat görevlisi alıcıya ihbar notu bırakmaktadır. Bırakılan notta genelde kargonun fatura bilgilerinin yanı sıra teslim edecek şube bilgileri vardır ve alıcıdan şube ile irtibat kurması istenmektedir.

İSTANBUL HAVA YOLU KARGO TESLİM SEÇENEKLERİ

Hava Alanından Hava Alanına Kargo Gönderimi
Hava Alanından Adrese Kargo Gönderimi
Adresten Hava Alanına Kargo Gönderimi
Adresten Adrese Uçak Kargo Gönderimi

İSTANBUL YURTDIŞI UÇAK KARGO SERVİSİ

Kargoların yurt dışına hızlı bir şekilde gönderilmesi ve teslimatın kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesi için yurtdışı uçak kargo servisi hizmetinden yararlanılması en doğru yöntemdir. Bu yöntem, hızlı olmasının yanı sıra güvenlidir. Özellikle acil gönderilerin yanı sıra uzak ülkelere olan teslimatların uçak kargo servisi ile gerçekleştirilmesi, gönderilerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Uçakla gönderim diğer gönderim türlerine göre çok daha güvenlidir. Uçak kargo hizmetinden yararlanılırken aynı şirket üzerinden farklı ülkelere de kargo gönderileri yapılabilmektedir. Çünkü kurumsal kargo şirketlerinin dünyadaki hemen her ülkede anlaşmalı oldukları acenteler vardır ve bu acenteler aracılığı ile arzu edilirse o ülkede adrese teslim kargo gönderimi yapılabilmektedir. 

Yurt dışına Kargo Hangi Aşamalardan Geçer?

İstanbul yurt dışına kargo gönderilirken belli aşamalar bulunmaktadır.

Peki, İstanbul şehrinden yurt dışına kargo hangi aşamalardan geçer? Öncelikle kargo şirketimizin operasyon merkezine gelen gönderiler kontrol aşamasından geçmektedir. Yapılan kontrollerde herhangi bir sorun bulunmayan kargolar, tarifeli kargo uçağı ile ilgili ülkenin hava alanına gönderilmektedir. Genellikle de ilk tarifeli kargo uçağı ile gönderilmektedir. Bunun nedeni, kargonun hızlı bir şekilde ilgili ülke hava limanına gönderilerek tesliminin sağlanmasıdır.

Adresten adrese yapılacak gönderiler için kargo şirketimizin çağrı merkezi ile iletişime geçilmesi gereklidir. Müşteri hizmetleri araması yapıldıktan sonra şirketimiz, kargoyu adresten teslim almakta ve operasyon merkezine ya da antrepoya getirmektedir. Burada kargonun teslim edileceği ülke ve şehre göre düzenleme yapılmaktadır. İşlemlerin kısa sürede tamamlanması için kargonun teslim edileceği yer ile ilgili açık adresin olması, kargonun muhteviyatı, kargonun ağırlığı ve hacmi net olarak belirtilmesinin önemi büyüktür.

Ayrıca yurtdışı kargo fiyatları da teslim edilen ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin Münih ile Tel Aviv kargo fiyatlarının da aynı olması mümkün değildir. Ayrıca hacmi ya da ağırlığı farklı olan kargoların da eşit fiyatta taşınabilmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kargo ücretleri ile ilgili kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimi ile iletişimi geçilebilmekte, ancak en net ücretlendirme, kargonun teslim edilmesi sırasında yapılmaktadır.

Kargo şirketine teslim edilen gönderilerin tamamı titizlikle kontrol edilmekte, ardından gerekli belgeler düzenlenmekte ve ilgili ülkeye ulaştırılması için hava alanına götürülerek anlaşmalı olunan hava yolu şirketinin kargo uçağına yüklenmesi sağlanmaktadır. Acil kargo şirketleri, gönderilerin kısa bir süre içinde teslim edilmesini sağlamak için güvenilir hava taşımacılığı şirketleri ile işbirliği içindedir.

Yurt dışına yapılan teslimatlarda hava yolu kargo şirketleri ile işbirliği içinde olunması, tüm gönderilerin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Kurumsal firmalar, global ölçekte çok sayıda kurumsal kargo şirketleri ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte, bu sayede tüm ülkelerde kargıların adrese teslim edilmesi de mümkün hale gelmektedir.