Ankara Kargo

ANKARA YURTİÇİ UÇAK KARGO HİZMETİ

Ankara Kargo hizmeti, Acil Kargo şirketinin yurt içinde hava limanı bulunan şehirlerden Ankara şehrine kargo gönderimi yada Ankara şehrinden diğer hava alanı bulunan şehirlere hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat ile gönderilmektedir. Bireysel ve Kurumsal olarak tüm müşterilere hizmet veren kargo şirketimiz, kısa süre içinde hizmetimizden yararlanan müşteriler tarafından çok beğeni toplamış, acil ve zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı kargo taşımacılık hizmeti olarak ilk tercihleri olmaktadır.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara ilinde Bakanlıklar, önemli devlet daireleri, devlet kurumları gibi bir çok üst düzey birimler bulunmaktadır. Ankara şehrine pek çok şehirden evrak gönderilir ve Ankara’dan çıkış yapmaktadır. Ankara ili İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en önemli ikinci şehridir. Acil Kargo şirketi olarak Ankara Uçak Kargo birimine ayrı bir önem ve değer vermekteyiz. Çünkü Ankara’ya önemli ölçüde kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Böyle yüksek bir potansiyele sahip şehrimiz için çok uygun fiyatlara hava kargo taşımacılığı yapmaktayız.

Ankara’dan İstanbul’a Uçak Kargo Taşımacılığı, Ankara’dan Adana’ya Hava Kargo Gönderimi, Ankara’dan Antalya’ya Acil Kargo Gönderme, Ankara’dan Trabzon’a Aynı Gün Kargo Yollama, Ankara’dan Bodrum’a Uçakla Kargo Gönderme, Ankara’dan İzmir’e Hava yolu Kargo gibi Türkiye’nin en önemli şehirlerine Ankara’dan uçak kargo taşımacılığı yaptırabilir, bizimle tüm gönderiler her zaman güven altında olur.

acil hava kargo

Ankara uçak kargo servisi, Ankara merkezli hava kargo taşımacılığıdır ve bu hizmet kurumsal kargo şirketlerinden alınmalıdır. Yurt içinde ve yurt dışında hava alanı bulunan tüm kentlere kargo teslimlerini sağlayan güvenilir kargo şirketleri, şehirlerin ulaşım mesafesine göre bir saat ile bir gün arasında teslimat yapmaktadır. Adresten adrese ve hava alanından hava alanına teslimat alternatifleri sunan kargo şirketleri ile Ankara’nın tüm ilçelerinden gönderi yapılabilmektedir. Kargo ya da evrakın gönderilmesi için şirket merkezine telefonla ya da elektronik posta ile iletişime geçildiğinde, görevli kargo personeli tarafından teslim alınmakta, ya da merkez ofise gönderici tarafından ulaştırılmaktadır. Teslim alınan kargo, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına ulaştırılmakta ve böylece ürün ya da malın teslimi gerçekleştirilmektedir. Kargo gönderilirken genel olarak 10 kilograma kadar olan gönderilerden aynı ücret alınmaktadır ancak gönderinin teslim edileceği şehre göre fiyat değişikleri olmaktadır. Acil teslim edilmesi gereken kargolar için de en uygun yöntem uçak kargo hizmetidir.

Ankara Uçak Kargo İle Hızlı Teslimat

Yurt içinde ya da yurt dışındaki bir kente kargo gönderimi için en hızlı taşımacılık türü hava kargo servisidir. Hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken her tür kargonun kurumsal kargo şirketlerinin sunduğu uçak kargo hizmeti ile gönderilmesi mümkündür. Ankara uçak kargo hizmetinden bireysel ya da kurumsal olarak yararlanmak mümkündür. Hızlı bir teslimat yöntemi olan uçak kargo hizmetinde gönderi alıcıya ulaştığında göndericiye kısa mesaj ya da elektronik posta ile bilgi verilmektedir. Ankara kargo hizmetinden yararlanılarak ürün veya mal gönderimi yapılırken bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi gereklidir. Bu bilgiler ışığında operasyon şekli belirlenerek net bir fiyat çıkarılmaktadır. Kargonun kısa sürede teslim edilmesi için de çıkış ve varacağı şehir, net ağırlık, kargonun en, boy ve yükseklik ölçüleri, göndericinin adı ve soyadı ile iletişim bilgileri, alıcının adı ve soyadı ile iletişim bilgileri verilmelidir. Ankara hava kargo taşımacılık hizmeti kurumsal firmalardan alındığında, güvenli bir teslimatın yapılması mümkündür. Hava kargo ile zarf, doküman, dosya, dosya, kutu, koli, paket, makina ve parçaları, hazır giyim ürünleri, hediyelik eşyalar, kişisel eşyalar, kumaş, numune, ilaç gibi ürünler gönderilebilmektedir. Hava kargo ile taşınması yasak olan ve Türk Ticaret Kanunu’na aykırı olmayan tüm gönderilerin nakledilmesi mümkündür.

Dünyanın Birçok Bölgesine Teslimat Yapılmaktadır

Ankara uçak kargo ile Ankara’dan dünyanın birçok bölgesine kargo gönderilebilmektedir. Yurtdışına ithalat ve ihracat ürünleri ile numune bazlı olan ve belgenin gerekmediği gönderilerin yapılması mümkündür. Yurtdışı kargo hizmetinde tüm ülkelerle yapılan acentelik anlaşmaları yapmış olan kargo şirketleri tercih edilmelidir. Bu şirketler, bütün ülkelere zamanında teslimat yapabilmektedir. Yurtdışı kargo hizmeti profesyonelce sunulmalıdır. Teslimat yapılırken yapılacak basit bir hata, olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Hatanın olmaması için de profesyonel personelin görev yaptığı kargo şirketlerindeki operatöre gönderinin içeriği detaylı olarak bildirilmelidir. Bu bilgiler ışığında net bir fiyatlandırma yapılabilmektedir. Bilgilerin eksik verilmesi durumunda kargo operasyon merkezine ulaştığında fiyat farkının çıkması mümkündür. Bunun yanında kargo içeriğinin net olarak bilinmesi, teslim edilmesi gereken ülkede de kolaylık sağlamaktadır.

Sabit Fiyat Olması Mümkün Değil

Yurtdışı kargo gönderilerinde fiyatlar, ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Kargo ücretlerinin tüm ülkeler için aynı olması mümkün değildir ve sabit fiyatın olması da imkansızdır. Fiyatlar, döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir. En sağlıklı fiyat, kargonun gönderileceği gün kargo Ankara uçak kargo firmasının çağrı merkezi ile iletişime geçilmesi ve kur farklı ile değişen fiyatların öğrenilmesi ile alınabilmektedir. Kargo içeriğinin ne tam olarak belirtilmesi gereklidir. Çünkü paketler çıkış işleminden önce kontrol edilmektedir. Ayrıca paketlerin, teslim edilecek olan ülkedeki gümrük görevlileri tarafından da kontrol edildiği unutulmamalıdır.

Ankara Uçak Kargo servisi, tüm hava limanı bulunan şehirlerimize mesafe aralığına göre 1 ile 4 saat arasında gönderileri güvenle teslim etmektedir. Acil Kargo firması olarak Adana iline açmış olduğumuz hava yolu kargo şubemiz, tüm Ankara ilinden yurt içine hava kargo servisiyle gitmesi gereken gönderiler için hizmet veren hava yolu uçak kargo şirketidir. Şehirler arası hızlı gönderi teslimatı yapılması gereken zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en ideal kargo taşımacılığı hava yolu kargo hizmetidir. Kargo taşımacılık hizmetleri arasında en hızlı, en güvenli ve en kaliteli olan bu hizmet, diğer kargo birimlerine göre biraz daha pahalı ama kesin çözümdür. 

ANKARA KARGO TESLİMATLARI GÜVENLİDİR

Ankara Kargo hizmetinde işleminde gönderinin sağlam, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde doğru adrese hızlı bir şekilde teslimatı gereklidir. Kargo teslimi yapılırken kargoların doğru kişiye teslim edildiğini belirlenmesi ve olası bir anlaşmazlık durumunda kargonun kime teslim edildiğinin resmi olarak kanıtlanması için kargo ekipleri alıcılara kimlik tespiti yapmaktadır. Teslimat bundan sonra gerçekleştirilmektedir. Kimlik tespiti de kesin yapılması gereken yasal bir zorunluluktur. Ankara Kargo Şirketi doğru ve tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış kaliteli yurt içi uçak kargo şirketidir. Aynı gün hava kargo gönderileri her zaman vaat ettiğimiz zamanda göndericiden alıcıya ulaştırılmaktadır.

ANKARA ACİL HAVA YOLU KARGO GÖNDERİMİ

Çok acil gönderilmesi gereken bir evrak ya da paketiniz var ve gün içinde hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya göndermeniz gerekiyor, hiç sorun etmenize gerek olmadan hemen çağrı merkezimizi arayarak bir şehirden diğer bir şehre gönderi taşımacılığı yaptırabilirsiniz. Firmamız günün her saati ve haftanın her günü müşterilerine merkez ofisinde hizmet veren çok saygı değer hava yolu uçak kargo şirketidir.

Yurt içinde tüm hava limanı bulunan şehirlere aynı gün gönderi yollayabilir ve getirebilirsiniz. Firmamız hem telefonla hemde yazılı ortamda mail yoluyla tüm hava kargo taleplerinize, en uygun cevapları vermektedir. Hava Kargo gönderileri kargo uçağı kalkış saatinden 2,5-3 saat önceden şirketimize teslim edilmesi gerekmektedir. Uçak kalkış yapılmadan kargo kapak bölümü 1,5-2 saat önceden kapanmaktadır. Bu tip durumlarda detaylı bilgi alabilmek için deneyimli ve uzman operatörlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Acil Kargo şirketi hava limanı bulunmayan şehirlere de kargo teslimatı gerçekleştirmektedir. Hava limanı en yakın şehre kargo gönderilir ve mobil aracımız gönderiyi teslim alarak gideceği şehre hızlı bir şekilde firmamız bünyesinde ki mobil araçlarla göndericiden alıcıya büyük bir resmiyetle teslim etmektedir.

Ankara Hava Kargo şirketi Türkiye’nin en hızlı Uçak Kargo şirketidir, gönderiler bir kaç saat içerisinde gideceği şehrin hava limanına ulaştırılmaktadır. Uçak Kargo hizmetinden daha hızlı farklı bir kargo taşımacılık hizmeti yoktur. Çok acil gitmesi gereken gönderiler için en uygun kargo gönderi seçeneğidir.

acil uçak kargo yurt içi

KARGOLAR ADRESTEN ALINIR KAPI ADRESİNE TESLİM EDİLİR

Ankara Kargo Taşımacılık hizmetinde, sunum şekli ve içeriği ile ilgili adresten adrese kargo hizmeti de bulunmaktadır. Müşteri isteğine göre adresten kargo alımı da yapılabilmektedir. Dilerseniz bulunduğunuz şehirde ki acente şubemize gelerek kargo teslimatlarını yapabilirsiniz. Şirketimiz her iki şekilde de kaliteli hizmetler vermektedir. Bu hizmet türünde kargo firması gönderilecek ürünü kapıdan almakta ve alıcısına kapısına teslim etmektedir. Her kargo firmasının bir çalışma alanı bulunmaktadır ve bu çalışma alanları bellidir. Bu alanlar, her şubenin alım ve dağıtımı yaptıkları alanlardır.

Ankara Kargo hizmetinde alıcısı adreste bulunamadığı için gün içinde teslimatı yapılması mümkün olmayan kargolar şubede kaldığında buna “devir kargo” adı verilmektedir. Adresten alınan kargolar alım ihbarlı kargo olarak nitelendirilmektedir. Bir de adres alım vardır. Bu hizmet şekli, alım ihbarı yapan müşterinin adresine gidilerek kargonun alınmasıdır. Kargo şirketinin çıkış acentesi ile varış acentesi de vardır. Çıkış acentesi kargonun göndericiden alındığı ve alıcıya teslimatı için aktarma merkezine gönderildiği yerdir. Varış acentesi ise Kargonun, alıcıya teslim edildiği acente olmaktadır.

Adrese yapılan teslimatlarda hem göndericiye hem de alıcıya bir kargo takip numarası verilmektedir. Bu numara sayesinde kargonun nerede olduğu kolaylıkla bilinebilmektedir. Kargo şirketine elektronik posta ya da telefon aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Kurumsal firmalar, bu takip sistemine göre adresinde olmayan alıcılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda teslimat görevlisi alıcıya ihbar notu bırakmaktadır. Bırakılan notta genelde kargonun fatura bilgilerinin yanı sıra teslim edecek şube bilgileri vardır ve alıcıdan şube ile irtibat kurması istenmektedir.

ANKARA HAVA YOLU KARGO TESLİM SEÇENEKLERİ

Hava Alanından Hava Alanına Kargo Gönderimi
Hava Alanından Adrese Kargo Gönderimi
Adresten Hava Alanına Kargo Gönderimi
Adresten Adrese Uçak Kargo Gönderimi

ANKARA YURTDIŞI UÇAK KARGO SERVİSİ

Kargoların yurt dışına hızlı bir şekilde gönderilmesi ve teslimatın kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesi için yurtdışı uçak kargo servisi hizmetinden yararlanılması en doğru yöntemdir. Bu yöntem, hızlı olmasının yanı sıra güvenlidir. Özellikle acil gönderilerin yanı sıra uzak ülkelere olan teslimatların uçak kargo servisi ile gerçekleştirilmesi, gönderilerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Uçakla gönderim diğer gönderim türlerine göre çok daha güvenlidir. Uçak kargo hizmetinden yararlanılırken aynı şirket üzerinden farklı ülkelere de kargo gönderileri yapılabilmektedir. Çünkü kurumsal kargo şirketlerinin dünyadaki hemen her ülkede anlaşmalı oldukları acenteler vardır ve bu acenteler aracılığı ile arzu edilirse o ülkede adrese teslim kargo gönderimi yapılabilmektedir. 

Yurt dışına Kargo Hangi Aşamalardan Geçer?

Ankara yurt dışına kargo gönderilirken belli aşamalar bulunmaktadır.

Peki, Ankara şehrinden yurt dışına kargo hangi aşamalardan geçer? Öncelikle kargo şirketimizin operasyon merkezine gelen gönderiler kontrol aşamasından geçmektedir. Yapılan kontrollerde herhangi bir sorun bulunmayan kargolar, tarifeli kargo uçağı ile ilgili ülkenin hava alanına gönderilmektedir. Genellikle de ilk tarifeli kargo uçağı ile gönderilmektedir. Bunun nedeni, kargonun hızlı bir şekilde ilgili ülke hava limanına gönderilerek tesliminin sağlanmasıdır.

Adresten adrese yapılacak gönderiler için kargo şirketimizin çağrı merkezi ile iletişime geçilmesi gereklidir. Müşteri hizmetleri araması yapıldıktan sonra şirketimiz, kargoyu adresten teslim almakta ve operasyon merkezine ya da antrepoya getirmektedir. Burada kargonun teslim edileceği ülke ve şehre göre düzenleme yapılmaktadır. İşlemlerin kısa sürede tamamlanması için kargonun teslim edileceği yer ile ilgili açık adresin olması, kargonun muhteviyatı, kargonun ağırlığı ve hacmi net olarak belirtilmesinin önemi büyüktür.

Ayrıca yurtdışı kargo fiyatları da teslim edilen ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin Paris ile Berlin kargo fiyatlarının da aynı olması mümkün değildir. Ayrıca hacmi ya da ağırlığı farklı olan kargoların da eşit fiyatta taşınabilmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kargo ücretleri ile ilgili kargo şirketinin müşteri hizmetleri birimi ile iletişimi geçilebilmekte, ancak en net ücretlendirme, kargonun teslim edilmesi sırasında yapılmaktadır.

Kargo şirketine teslim edilen gönderilerin tamamı titizlikle kontrol edilmekte, ardından gerekli belgeler düzenlenmekte ve ilgili ülkeye ulaştırılması için hava alanına götürülerek anlaşmalı olunan hava yolu şirketinin kargo uçağına yüklenmesi sağlanmaktadır. Acil kargo şirketleri, gönderilerin kısa bir süre içinde teslim edilmesini sağlamak için güvenilir hava taşımacılığı şirketleri ile işbirliği içindedir.

Yurt dışına yapılan teslimatlarda hava yolu kargo şirketleri ile işbirliği içinde olunması, tüm gönderilerin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Kurumsal firmalar, global ölçekte çok sayıda kurumsal kargo şirketleri ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte, bu sayede tüm ülkelerde kargıların adrese teslim edilmesi de mümkün hale gelmektedir.